Odpowiedzialność Partnerska

Dlaczego możesz zaufać recenzjom GamblingORB?

Jesteśmy szybko rozwijającą się międzynarodową siecią platform z recenzjami kasyn. GamblingORB to nie tylko nazwa – to marka, której reputacja ceni sobie. Za każdą linijką tekstu kryją się prawdziwi ludzie, tacy jak Ty, spędzający wolny czas na grach hazardowych w kasynach online. Chcemy dzielić się z Tobą naszą pasją i mamy nadzieję, że będziesz miał dobre doświadczenia na naszej stronie i wrócisz ponownie. Możesz przeczytać więcej o naszych wartościach na stronie internetowej GamblingORB.

Za co nam płacimy?

Niektóre z recenzowanych przez nas kasyn mogą zrekompensować nam koszty copywritingu i dać nam linki polecające. Jeśli zarejestrujesz się na stronie kasyna za pomocą tego linku, otrzymamy małą wskazówkę bez dodatkowych opłat.

Za co jesteśmy odpowiedzialni?

Jesteśmy odpowiedzialni za prawdziwość recenzji kasyn do dnia ich opublikowania. Dokładamy wszelkich starań, aby były one aktualne i co miesiąc sprawdzamy fakty. Nie mamy jednak wpływu na zasoby stron trzecich. Wszelkie zmiany Regulaminu, wartości bonusów, zakresu gier i innych aspektów związanych z grami należy kierować bezpośrednio do platform hazardowych.

Ze swojej strony bylibyśmy wdzięczni za przekazanie nam opinii na temat wszelkich nieścisłości na naszej stronie. Zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie Kontakt.

Powrót do góry